Apie mus

Trumpai apie mus.  Esame Povilas ir Airina. Jau septyni metai esame kartu, kartu su mumis septynis metus keliauja ir fotografija. Juokingai keista, bet kai Povilas fotografavo pirmas vestuves, ten ir prasidėjo mūsų meilės ir fotografijos istorija. Taigi viskas eina kartu. Per septynis metus turėjome garbę drauge nufotografuoti virš 150 vestuvių. 
Fotografijoje labiausiai vertiname akimirkas, jos ir po daugelio metų turi išliekamąją vertę, pasako labai daug ir dažniausiai lieka brangiausia. Kartais pasimiršta, kokie buvo bateliai, koks buvo torto skonis, bet akimirkos, kaip šokote tuose bateliuose ir buvote laiminga, kai ragavote tortą ir šypsena buvo iki ausų, nes taip faina su visais savo svečiais jį ragauti ir džiaugtis savo draugais, niekada nepasimiršta. Mums vestuvės yra apie tuos momentus, todėl visuomet savo poroms pabrėžiame, jog išgyventumėte vestuves tiek, kiek galite, o mes visa tai užfiksuosime. 
Mums gyvenime svarbiausia dvasinės vertybės, mylime savo šeimą, ir labai mėgstame savo katę. Visa tai atsispindi ir mūsų fotografijoje. Galime daug rašyti, pasakoti, kur ir kieno vestuves esame nufotografavę, koks mūsų fotografavimo stilius,  bet visada tiesiog norime, kad susitiktumėte su mumis ir pamatytumėte kaip mes matome vestuvių fotografiją. 
Back to Top